ADIYAMAN Fen Aöl Anadolu LİSELERİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ADIYAMAN Fen Aöl Anadolu LİSELERİ

ADIYAMANIN Lİ SELERİ DURMAYIN BUYRUN...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

::~yal~niz~lik~::.

YazarMesaj
sami29
Admin
Admin
sami29

::~yal~niz~lik~::. Empty
MesajKonu: ::~yal~niz~lik~::.   ::~yal~niz~lik~::. EmptyCuma 27 Tem. - 1:27:01

İNSAN YA ACILARINI UNUTMASINI YA DA KENDİ MEZARINI KAZMASINI BİLMELİ.."

ÇOK YALNIZDIM...

Çok yalnızdım. Herkesten daha yalnız... mutsuz... umutsuz...
Hayatıma ansızın girişin yalnızlığıma ansızın veda edişimdi. Fark etmemiştim hayatıma girişini yalnızlığa veda ettiğimi fark etmediğim gibi.

Senden önce yalnızlığı iyi bildiğimi iddia ederken, senden sonra fark ettim yalnızlığın ne olduğunu. Senin olmayışındı yalnızlık. Sevdiğini sevememek, görememekti. Senden önce kimseyi sevmemiştim ki!

Senden önce sevmeyi bildiğimi iddia ederdim. Senden sonra fark ettim sevmenin ne olduğunu. Anlaşmak, beğenmek, dokunmak, sürekli düşünmek, hayaller kurmak, kıskançlık krizlerine girmek, kavgalar etmek değildi sevmek. Güvenmekti... Yalnızlığın ne olduğunu öğrenmekti. Kıymet bilmekti...

Senden önce kıymet bildiğimi iddia ederdim. Senden sonra fark ettim kıymetin ne olduğunu. Sevdiğini zannedip elinden kaçırmamak için takılan maske değildi kıymet vermek. Sahiplenmekti... Yalnızlığın ne olduğunu öğrenmekti. Özen göstermekti.

Senden önce sahiplenmeyi bildiğimi de iddia ederdim. Senden sonra fark ettim sahiplenmenin ne olduğunu. Sevdiğini kıskanmak, herkesten saklamak, bencilce davranmak değildi sahiplenmek. İnanmaktı... Yalnızlığın ne olduğunu öğrenmekti. O’ nu herkesle paylaşmaktı.

Bu aşktı. Aşk; yalnızlığın ne olduğunu öğrenmekti. O’nsuz hayatın anlamsızlığıydı....
https://adyfao.yetkin-forum.com

::~yal~niz~lik~::.
1 sayfadaki 1 sayfası